حالا بیشتر از همیشه تنها هستم و جا داره برای این تنهایی از همه کسایی که من رو تنها گذاشتند تشکر کنم! در واقع اگر شما ها بودید هیچوقت در این وضعیتی که الان هستم و در موقعیتی که کاملا از خودم راضی هستم ، نبودم! همیشه باید با یک دید دیگه ای خودم رو ارزیابی میکردم! حالا که تو این شرایط سخت همه من رو تنها گذاشتند بهتره که تا آخر عمر نیز من رو تنها بذارن!

چند روز پیش خواب دیدم که بیماری صعب العلاج گرفتم و دکتر من رو جواب کرد! وقتی بیدار شدم گفتم شاید واقعا همچین اتفاقی به زودی رخ بده!! یک لحظه به این فکر کردم در اون زمان باید چیکار کنم!!! به این نتیجه رسیدم که جای اینکه بترسم بهتره که قوی باشم و اگه همچین اتفاقی هم برام رخ داد حداقلی اون چند روزی که قرار هست زنده باشم رو خوب زندگی کنم! حالا این موضوع رو بسط دادم به کل عمرم یعنی حتی اگر همچین اتفاقی هم رخ نده باید خوب زندگی کنم و برای خودم فرد موفق باشم!

قبلا که جوون تر بودم همیشه آرزو داشتم پول دار باشم اینقدر پول داشته باشم که بتونم خیلی خفن زندگی کنم اما الان که بزرگ شدم فهمیدم همه چیز پول نیست! اگه پول داشتی سلامتی نداشته باشی چی؟ اگه پول داشته باشی اما کسی رو در کنار خودت نداشته باشی چی؟ اگه پول داشته باشی و همه بخاطر پول تو رو دوست داشته باشن چی؟ . خلاصه در این موضوع هم به این نتیجه رسیدم که همه چیز پول نیست گرچه نبودنش خیلی آسیب میزنه اما اگه در حدی داشته باشی که زندگی آبرومند و راحتی رو بتونی بگذرونی اون موقع بد نیست!!!

خیلی دنیای عجیبی شده دیگه کمتر کسی رو میبینی که خوشحاله ! حرف ها و داستان های پدر و مادر و در کل آدمای یک نسل قبل که میشنوی متوجه میشی انگار اون ها بیشتر خوشحال بودند ولی آدمای نسل ما نه!

با همه ی این تفاسیر ما نباید کم بیاریم.

من کم نمیارم من ادامه میدم! فقط مرگ میتونه جلوی من رو بگیره!خیلی ها من رو تنها گذاشتند ، به اهدافم پوزخند زدند ، دلسرد شدم اما نا امید نه! هر چیز که من رو نکشه قوی ترم میکنه.

این آیه هم بد نیست سر لوحه زندگیتون قرار بدید:

بزودی پروردگارت آنقدر به تو عطا خواهد کرد که خشنود شوی!

(آیه 5 سوره ضحی)

برای امروز کافیه!

یا حق/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

N. Mehrdad R. Nasiri وبسایت امید یزدانی پروانه رنگی فروش و عرضه مستقیم پارکت لمینیت و قرنیز طراحی سایت مدرن تسلارو Anthony Labkhand bezan فروشگاه اینترنتی لوازم خیاطی نخ سوزن